Uitslag schoolschaatwedstriijd op vrijdag 9 februari 1996

2e Arjen Wassenaar    2e prijs: Gerbrand Hofman   1e prijs: Mark VennikJongens groep 3

 Ijsclub Menaam DOW web

Uitslag schoolschaatswedstrijd  op vrijdag 9 februari 1996.  ( 240 deelnemers)

Meisjes groep 3                                 

1e prijs: Mariska de Vries                                                                                          

2e prijs: Petra Hemstra                                                                                                  

3e prijs: Hester Hartkamp                  

Jongens groep 3

1e prijs: Sybe Vogel     

2e prijs: Jan Beimers    

3e prijs: Simon Visser                                                   

Meisjes groep 4                                                                                          

1e prijs: Marije Dijkstra                                                                       

2e prijs: Baukje Hofman                                                                                          

3e prijs: Rianne Hoekstra             

Jongens groep 4           

1e prijs: Jan Wassenaar  

2e prijs: Siebe Schiphof  

3e prijs: Alexander Bruinsma                                   

Meisjes groep 5                                                                                                                      

1e prijs: Petra Donia                                                                                                 

2e prijs: Ilse Rijnders                                                                                               

3e prijs: Baukje Fokkema                    

Jongens groep 5

1e prijs: Mark Vennik

2e prijs: Jan Hein Koops  

3e prijs: Frank Hiemstra                                  

Meisjes groep 6                                                                                                                    

1e prijs: Yvonne Teakema                                                                                        

2e prijs: Nynke Dijkstra                                                                                            

3e prijs: Wiëa de Vries                            

Jongens groep 6    

1e prijs: Antwan Hutten 

2e prijs: Richard Wu

3e prijs: Arthur Lettinga                                                               

Meisjes groep 7                                                                                                                

1e prijs: Dorien Alberda                                                                                     

2e prijs: Marijke Zwart                                                                                                   

3e prijs: Mandy Reiding                         

Jongens groep 7  

1e prijs: Martijn van der Valk  

2e prijs: Duco Visser 

3e prijs: Auke de Jong                                                           

Meisjes groep 8                                                                                                                         

1e prijs: Anna Wassenaar                                                                                         

2e prijs: Saskia Schiphof                                                                                 

3e prijs: Mettie Dijkstra                          

Jongens groep 8  

1e prijs: Arjen Wassenaar 

2e prijs: Gerbrand Hofman   

3e prijs: Richard Zondervan                            

Uitslag ronde wedstrijd

Meisjes:                                                                                                                                                     

1e Marijke Zwart                                    

2e Anita tjalsma                                                                                   

3e Binca Altenburg                                                                                                                               

4e Linda Fontein                                                                                                            

5e Marlies Douma                                  

Jongens :     

1e Martijn van der Valk  

2e Arjen Wassenaar    

3e Duco Visser  

4e Lucas Hartkamp

5e Wiemer Algera     

                                                                                                                                                           

Uitslag Marathon op donderdag 9 januari 1997

 

Ijsclub Menaam DOW web

 

Uitslag marathon op donderdag 9 januari 1997.

  1e  Rein Jonker

  2e  Carl Drayer

  3e  Oege Ferwerda

  4e Henk Langenberg

  5e  Siemen Alberda

  6e Piet de Boer

  7e  Jan Hage

  8e Remco Holtrop

  9e Johannes Veenstra

10e Eric van der Meer

Uitslag jeugd schoolwedstrijd op dinsdag 7 januari 1997

 

Ijsclub Menaam DOW web

Uitslag  jeugd schoolwedstrijd op dinsdag 7 januari 1997.

Groep 3 meisjes:                                                                     

1e prijs: Annemarie Klat                                                        

2e prijs: Evelien Teakema                                                       

3e prijs: Evelien Wassenaar                                                           

Groep 3  jongens;

1e prijs: Kevin Jagersma

2e prijs: Arjen Wassenaar

3e prijs: Joeri Monniër                              

Groep  4 meisjes:                                                                                                                                

1e prijs: Mariska de Vries                                                                                                                        

2e prijs: Antje Dijkstra                                                                                                                        

3e prijs: Mariska Veldhuizen                                                   

Groep  4  jongens:  

1e prijs: Sybe Vogel

2e prijs: Simon Visser 

3e prijs: Rienk Baron                                   

Groep 5 meisjes:                                                                                                                                            

1e prijs: Tineke Althuis                                                                                                               

2e prijs: Baukje Hofman                                                                                                               

3e prijs: Annelies de Jong                                                    

 Groep 5 jongens:     

1e prijs: Marcel Visser     

2e prijs: Sander Witvoet

3e prijs: Dirk Wassenaar     

Groep 6 meisjes:                                                                                                                             

1e prijs: Petra Donia                                                                                                                           

2e prijs: Berdina Vermaat                                                                                                                          

3e prijs: Baukje Fokkema                                                         

Groep 6  jongens:       

1e prijs: Jan Hein Koops 

2e prijs: Mark Vennik

3e prijs: Fedde Hiemstra                                  

Groep 7 meisjes:                                                                                                                                    

1e prijs: Annemarie Bralts                                                                                                   

2e prijs: Judith Stellingwerf                                                                                                                        

3e prijs: Wiëa de Vries                                                                

Groep 7  jongens:

1e prijs: Antwan Hutten   

2e prijs: Gjalt Walda

3e prijs: Albert Kroon                                         

Groep 8 meisjes;                                                                                                                                    

1e prijs: Marije Witvoet                                                                                                                         

2e prijs: Mandy Reiding                                                                                                                               

3e prijs: Sara Bakker                                                                   

Groep 8  jongens;    

1e prijs: Jacob Aukes  

2e prijs: Duco Visser

3e prijs: Sander Baas

Ronde wedstrijd:

Meisjes:

1e Marije Witvoet 

2e  Marijke Zwart

3e Yvonne Teakema

4e Petra Donia

5e Wiëa de Vries                                                                                                                                                    

Jongens:

1e Martijn van der Valk 

2e Auke de Jong 

3e Lucas Hartkamp

4e Willem Huizinga –

5e André van der Beek

Uitslag jeugd ledenwedstrijd kortebaan, woensdag 29 december 2010

 

Ijsclub Menaam DOW web

Uitslag jeugd ledenwedstrijd kortebaan op woensdag 29 december 2010.

Jongens en meisjes t/m 7 jaar   ( 11 deelnemers)                               

1e prijs: Bareld Postema                           

2e prijs: Frieda Priem                                  

3e prijs: Marit de Vries                               

Jongens en meisjes  8 en 9 jaar  ( 11 deelnemers)

1e prijs: Britt Postema

2e prijs: Youri de Groot

3e prijs: Oane Kolthof

Jongens  10 – 12 jaar    (8  deelnemers)                                                                                                                                                                    

1e prijs: Tom Cats                                        

2e prijs: Fokke Zwart                                  

Meisjes   10 – 12 jaar  (8 deelnemers)

1e prijs: Veerle Wijngaarden

2e prijs; Iris Bakker

Jongens en meisjes 13 – 15 jaar

( 6 deelnemers)

1e prijs: Rick Bakker

2e prijs: Jacco Algra

Meer artikelen...